KONST / Litografier / Färglitografi 16218346
nr 1621 8346
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Signerad, numrerad 206/360. Färglitografi, bildmått: 44x65 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:46:45
17/5 13:00:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman